Metpo-Html

Co zyskujesz

Inteligentny dom » Co zyskujesz

 

KONTROLA NAD DOMEM/FIRMĄ GDZIEKOLWIEK JESTEŚ

 

Inteligentny dom zadba o siebie podczas Twojej nieobecności. Zablokuje zawory wody, okna zamkną się w czasie deszczu. System TILO będzie aktywnie chronił Twój dom przed pożarem i włamaniem. W czasie Twojej dłuższej nieobecności będzie symulował obecność domowników. Będziesz pewien, że przed wyjściem wyłączyłeś wszystkie urządzenia.
Nasz system zadba także o bezpieczeństwo Twojej firmy poprzez kontrolę dostępu do budynku i poszczególnych pomieszczeń.

 
 

OSZCZĘDNOŚCI

 

Inteligentny dom oznacza także oszczędności. Ogrzewanie i klimatyzacja będzie pracować tylko w pomieszczeniach, których aktualnie używasz, system zadba o oszczędzanie energii elektrycznej poprzez kontrolę oświetlenia i jego wyłączanie lub przyciemnianie, gdy bardzo jasne światło nie jest potrzebne

 
 

KOMFORT

 

Inteligentny dom funkcjonuje tak, jak sobie tego życzysz. Poszczególne ustawienia są ściśle dopasowane do Twoich preferencji: oświetlenie, które lubisz, temperatura, w jakiej dobrze się czujesz, muzyka, której lubisz słuchać. Pełen komfort.

 
 

BEZPIECZEŃSTWO

 

Inteligentny dom chroni Cię przed intruzami, ostrzega przed próbą włamania, aktywnie przeciwdziała zagrożeniu pożarowemu. Informacje o stanie poszczególnych instalacji są dla Ciebie dostępne, gdziekolwiek jesteś. Nasz system potrafi także zabezpieczyć Twoją firmę. Niepożądane osoby nie dostaną się do wybranych pomieszczeń, system alarmowy powiadomi Ciebie lub policję o próbie włamania. Zmniejszasz ryzyko pożaru w firmie.

 

Copyright © 2014 Tilo